Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

18 Duben 2023

komentáře

0
 18 dubna, 2023
 0

 

Do nového roku si mnoho lidí dává předsevzetí. Udělejte to samé před novou golfovou sezónou. Je dobré si stanovit cíle, které chcete dosáhnout v nové sezóně, nebo alespoň si říci, v čem se chcete v golfu zlepšit. Na většinu činností v životě člověk potřebuje nějaký plán. Stejné je to u golfu. Bez dobrého plánu se neposunete a váš golf zůstane na stejné úrovni jako loni.

Proto jsem pro vás připravila několik možností, které by mohly posloužit jako malá inspirace pro vaše golfové předsevzetí v nové sezóně.

 

Trénujte zodpovědněji.

Když vyrazíte na cvičnou louku, tak si dejte za úkol více se soustředit na techniku, a nejen na odpálení co nejvíce míčků. Někdy je lepší odehrát jen polovinu z předpokládaného množství, ale s dokonalou přípravou na každý úder a zařadit do tréninku nějaký drill.

Využijte zkušené trenéry.

Nemusí být jednoduché si najít vhodného trenéra, který by vám vyhovoval jak po lidské, tak po herní stránce. Ale nebojte se zeptat se na radu a doporučení, které by vám mohlo pomoci ve vašem snažení dosáhnout lepších výsledků.

Vypichujte častěji pitch-marky.

Každému se stane, že zapomene vypíchnout důlek po dopadu míčku na grýn. Pokuste se na to při příchodu na grýn nezapomínat. Poděkují vám jak ostatní hráči, tak greenkeeper, který se stará o hřiště.

 

Začněte milovat svůj putter.

Mnoho amatérských golfistů si stěžuje na své patovací dovednosti. Následně si tímto negativním postojem vytváří i negativní vztah ke svému putteru. Proto se naučte svůj putter milovat a více mu věřte. Uvidíte, že když budete mít svůj putter o něco raději, tak vám do jamky spadne více úderů.

Přestaňte se honit za délkou.

Přečíst nyní  Driving range, který jste ještě nikdy neviděli!

Dlouhé údery jsou důležité, ale těmi se golf nevyhrává. Důležitá vzdálenost je do 80 metrů od grýnu. Zaměřte svůj trénink na hru do 80 metrů od jamky a přestaňte tolik řešit délku svých odpalů. Výsledek se odvíjí od krátkých úderů, ne od délky odpalů.

 

Doufám, že vám tato malá inspirace pomohla zvolit si golfové cíle pro novou sezónu. Pokud si nevíte rady nebo chcete podpořit váš golf, tak golfová akademie Nicole Golf je připravena vám ve vaší cestě pomoci. Hezkou hru přeje Anna Nicole.

golfové slevy

Napsat komentář