Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

I hráči PGA Tour dělají školácké chyby. Travelers Championship.

27 Červen 2022

komentáře

0
 27 června, 2022
 0

I hráči PGA Tour dělají školácké chyby. Travelers Championship.

 

Na mnoha turnajích se stává, že poslední jamky bývají hrou nervů u vedoucích hráčů. Viděli jsme to na U.S. Open minulý týden, když Fitzpatrick zahrál neuvěřitelnou ránu z bunkeru na poslední grýn. Tato rána byla komentátory ohodnocena jako nejlepší za poslední rok.

Bohužel úder z bunkeru na poslední jamce pro S. Theegalu rozhodně nepatřil k těm, které by si rád pamatoval. Na turnaji Travelers Championship, který skončil tuto neděli byla zajímavý právě díky S.Teegalovi, který dělil na poslední jamce vedení a svůj driver poslal do bunkeru. Míček mu v pískové překážce ležel těsně pod hranou a on měl možnost se rozhodnout jak moc chce riskovat.

Podle svých slov chtěl zahrát na začátek grýnu, který byl zhruba 100 metrů daleko. Míček ale po úderu narazil do hrany bunkeru a skončil skoro na stejném místě kde ležel původně. Takovou chybu si asi bude tento hráč ještě dlouho vyčítat. Další ranou zahrál mimo bunker a konečný výsledek na poslední jamce byl double bogey. Tím se vyřadil z boje o titul, který nakonec získal X. Shauffele.

Přečíst nyní  Jak blízko to máte hrát k jamce ze 100 metrů?

„ Chtěl jsem zahrát 4 abych vytvořil na Xandera tlak. Ten by musel na vítězství zahrát birdie“, komentoval své rozhodnutí Theegala. Shauffele nakonec birdie na poslední jamce zahrál. Takže by Theegalovi par nestačil. To jediné ho může těšit. Přesto je to známka toho, že i ti nejlepší golfový profesionálové dělají stejné chyby jako my.

Proto mám pro vás doporučení. Nikdy se nesnažte hrát „HERO ÚDERY“, tedy heroické rány, které často nekončí dobře. Někdy je lepší přibrzdit a snažit se zahrát cestou nejmenšího odporu než příliš riskovat.

golfové slevy

Napsat komentář