Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

27 Duben 2021

komentáře

0
 27 dubna, 2021
 0

Jednoduchý trik, který vám zlepší chipování

 

Krátká hra obecně je velice důležitá součást golfu a dokáže vám v případě, že ji dobře ovládáte vylepšit výsledky. Bez dobré krátké hry nelze hrát vynikající výsledky, protože krátkou hrou zachraňujete špatné delší údery, které neskončí přímo na grýnu.

Mám pro vás proto jednoduchý trik, jak si zlepšit chipování a to spíše po psychické stránce než po technické. Na fotce vidíte večku, která má na sobě dvě bílé čárky, které využijeme pro lepší chip. Pokud vaše večka nemá tyto čárky, tak si vezměte fix na označování míčků a udělejte si na poslední drážce čáru.

Následně si položte při tréninku míček tak, aby nápis byl na středu míčku.  Na obrázku vidíte čárky cvičného míče, které míří směrem na hůl a jsou přesně ve středu míče. Následně při úderu se snažte dostat nakreslenou čáru nebo čárku, která již na holi je, pod nápis, který máte na míči. Trefíte tak míč těsně pod středem a trávu až potom, co míček odletí od hole. Tato pomůcka vám pomůže proti topnutým úderům a vy tak budete hrát mnohem lepší příhry kolem grýnu.

Pokud s i s vaší hrou nevíte rady, ráda vás přivítám na jedné z mých golfových lekcí, kde probereme vše, co vás při golfu trápí a nastavíme postup, kterého byste se měli držet, abyste hráli co nejlépe. Neváhejte mě proto kontaktovat.

 

foto Anna Nicole Kučerová www.rubconstock.cz

Napsat komentář