Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Beřovice

Beřovice 15 Zlonice Zlonice 273 71 Work Phone: +420 312 591 112 Website: Golf Beřovice
Photo of Golf Beřovice

Biographical Info

Golfové hřiště v Beřovicích patří také ke kratším. Délka 5800 metrů z pánských odpališť je příjemná jak pro začátečníky tak pokročilé hráče.

Design hřiště dosahuje Evropského standardu. Hřiště disponuje jak jamkami pro opravdové ranaře, tak i jamky kde je třeba přesně umístit své údery.

Hřiště bylo otevřeno v roce 2004 a od té doby se hodně zlepšilo. Vdálenost zhruba 40 minut jízdy autem od Prahy je přijatelná. Za green fee zaplatíte od 1200 do 1450 Kč.

Celkové hodnocení hřiště 72%.

Kategorie: Středočeský Golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.