Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Cihelny

Cihelny 7 Karlovy Vary Karlovy Vary 364 64 Work Phone: +420 353 972 281 Website: Golf Cihelny
Photo of Golf Cihelny

Biographical Info

Golfové hřiště Cihelny se nachází zhruba 10 minut jízdy autem od Karlových Varů. Nádherná krajina a dokonalý design hřiště navrhnutý Gary Playerem zaručuje skvělý zážitek.

Za green fee zde zaplatíte 1600 Kč, ale bude to stát za to. Mnoho vodních překážek, velké greeny a krásné lesy. Hřiště má pouhých 5800 metrů z mistrovských odpališť, přesto se na něm zapotí i dobří hráči. Obě devítky začínají a končí v blízkosti klubovny, tak máte možnost hrát pouze devět jamek.

Driving range, veliky putting green a malé cvičné golfové hřiště zaručují i možnost dokonalého tréninku.

Celkové hodnocení 78%

Kategorie: Západní Čechy golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.