Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Františkovy Lázně – Hazlov

Hazlov – Ovčín Hazlov Hazlov 351 32 Work Phone: +420 354 595 402 Website: Golf Resort Františkovi Lázně
Photo of Golf Františkovy Lázně – Hazlov

Biographical Info

Golf v Hazlově, kousek od Františkových Lázní prověří vaše golfové dovednosti. Pěkně zasazené hřiště do přírody přináší zkoušku vaší golfové hry. Velice pěkné hřiště pro pokročilejší a zkušené golfisty.

Pro začátečníky hřiště není příznivé. Dlouhé a úzké jamky potrestají každý špatný úder. Zahrajete-li míč mimo hrací plochu, je v podstatě ztracen.

Celkové hodnocení 75%

Hřiště bylo otevřeno v roce 2004 a hostilo již mnoho profesionálních turnajů. Čeští profesionálové se zde poprali o mistrovský titul. Ale byla tu také EPD Tour, třetí Evropská golfová profesionální liga.

Kategorie: Západní Čechy golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.