Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Park Slapy sv. Jan

Slapy 413 Splapy nad Vltavou Splapy nad Vltavou 252 08 Česko Work Phone: +420 603 814 455 Website: Golf Slapy
Photo of Golf Park Slapy sv. Jan

Biographical Info

Golfové hřiště na Slapech je zaměřené spíše pro začátečníky a mírně pokročilé golfisty. Hřiště má délku 5277 metrů z pánských odpališť, což je spíše krátké hřiště. Jamky vedou často vedle sebe a mnoho znich je spíše technických než pro golfisty s dlouhými odpaly.

Některé greeny jsou až příliž tvarované. Celkové hodnocení hřiště 65%.

Hřiště bylo založeno v roce 2009 a od té doby se zlepšila kvalita trávníků. Restaurace nabízí klasická jídla a nápoje. Pochutnat si můžete například na guláši či vepřových nudličkách.

Kategorie: Středočeský Golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.