Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Resort Konopiště

Tvoršovice 27 Benešov Benešov 256 01 Work Phone: +420 317 784 043 Website: Golf Resort Konopiště
Photo of Golf Resort Konopiště

Biographical Info

Mé osobní hodnocení:

Golfové hřiště s 36 jamkami, které je zasazené do klidné krajiny, kousek od města Benešov. Už při příjezdu na vás dýchne klid.

Na výběr máte ze dvou mistrovských hřišt. Ať už zvolíte jakékoli bude vás čekat mnoho nástrah v podobě lesů, rybníčků a obtížných grýnů.

V případě, že budete mít den, kdy to bude lítat, tak můžete zahrát skvělý výsledek. Ale hřiště dokáže potrápit i zkušené hráče.

Rozhodně doporučuji návštěvu.

Kategorie: Středočeský Golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.