Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golf Resort Telč

Vanov 21 Telč Telč 588 56 Work Phone: +420 724 322 763 Website: Golf Resort Telč
Photo of Golf Resort Telč

Biographical Info

Golfové hřiště v Telči je perlou Vysočiny. Pokud si chcete zahrát v klidném prostředí, uprostřed lesů na Vysočině tak je to právě pro vás. Hřiště bylo vybudováno v roce 2005 a je vsazeno šetrně do krajiny.

Hřiště má standardních 18 jamek. Různorodost jamek prověří každého golfistu, který sem zavítá. Součástí resortu je hotel a restaurace.

Golfové hřiště postupně zlepšuje svou kvalitu, ale zatím nedosahuje těch nejlepších kvalit mistrovského hřiště. Je to spíše vesnické hřiště, které se neustále zlepšuje. Vhodné je pro milovníky přírody a začínající či lehce pokročilé golfisty.

Celkové hodnocení 67%

Green Fee zde pořídíte za 900 kč a o víkendu za 1200 Kč. Také se zde pořádá mnoho komerčních turnajů na které se můžete přihlásit. Personál je usměvavý a příjemný. Proto se golfové hřiště vyplatí alespoň jednou navštívit.

Kategorie: Středočeský Golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.