Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Golfové hřiště Albatross

U Hřiště 162 Vysoký Újezd Vysoký Újezd 267 16 Work Phone: +420 311 549 510 Website: Golfové hřiště Albatross
Photo of Golfové hřiště Albatross

Biographical Info

Mé osobní hodnocení:

Velice kvalitní hřiště, které prověří dovednosti každého hráče. Jedná se o semi private golfový klub, kde si samozřejmě můžete zahrát, ale budete mít pocit, že tam zcela nepatříte. Občas se mě osobně stalo, že na mě byl nepříjemný Marshal a celkový dojem tak po zaplacení drahého green fee nebyl uplně ten nejpozitivnější.

 

Jinak rozhodně stojí za návštěvu, hlavně díky kvalitě a designu hřiště. Ostatní služby jsou spíše pro specifickou skupinu lidí.

Což neznamená, že když jsem já neměla 100% spokojenost, že vám se tam nebude líbit. Jde pouze o můj soukromý názor.

Kategorie: Praha Golf

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.