Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Las Colinas Golf & Country Club

Avenida de las Colinas, 2 Orihuela Costa Orihuela Costa 03189 Work Phone: +34 965 324 004 Website: Golf Las Collinas
Photo of Las Colinas Golf & Country Club

Biographical Info

Mé osobní hodnocení:

Kvalitní sportovní hřiště v uzavřeném areálu. Na tomto hřišti se hraje také druhá část kvalifikační školy na European Tour.

Skvělé klimatické podmínky, prospívají i kvalitě hřiště. Hřiště je určené spíše zdatnějším golfistům. Pro začátečníky bude toto hřiště velice obtížné, dlouhé s velkým převýšením.

Rozhodně doporučuji návštěvu.

Kategorie: Golf Španělsko

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.