Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ.

 

Přehled Českých a zahraničních golfových hřišt na NicoleGolf.cz

 

navštivte přední golfová hřiště v České republice. Zde najdete seznam golfových hřišt, která ráda navštěvuji a stojí za návštěvu. Užijte si pobyt v jednom z golfových resortů u nás. Pravidelně budu přidávat další a další hřiště i z celého světa, které jsem osobně navštívila a podělím se o svou osobní recenzi. Marocco, Španělsko, Havai, Mauricius, Německo či Rakousko a mnoho dalších zemí a golfových hřišt.

Royal Birkdale

Royal Birkdale Golf Club Southport PR8 2LX Waterloo Rd Home Phone: +44 (0) 1704 552020 Website: Royal BirkDale golf club
Photo of Royal Birkdale

Biographical Info

 

Golfový klub Royal Birkdale, je jedním z míst, kde se hraje The Open. Krásné prostředí plné dechberoucích výhledů s královskou atmosférou. Hřiště bylo založeno devíti gentlemany v roce 1889. Hřiště bylo vybudováno na pozemcích, které si pronajali od Mr Weld Blundell, který se díky tomu stal prezidentem klubu.

První velké turnaje se zde začali hrát od roku 1946, kdy se zde konal Amateur Championship. Následovali Curtis Cup, The Open a mnoho dalších.

 

Rozhodně stojí za návštěvu.

Kategorie: Golf Skotsko

Chcete přidat golfové hřiště, nebo naopak chcete golfové hřiště vymazat? Informace o hřišti jsem získala z veřejně dostupných informací na emailu. Tedy telefon, email, webové stránky a screenshot www stránek či nabízené logo ke stražení na stránkách klubu. Pokud i přesto si přeje údaje vymazat, prosím napšite a já je ihned vymažu. Děkuji. Katalog slouží jako podpora golfových klubů.

Chcete-li přidat reklamní banner na mé stránky, nebo aktuální nabídku, ráda se o čemkoli pobavím. Ráda podpořím oblíbené golfové kluby. Děkuji Nicole  kontaktovat mě můžete zde.