Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Kdo je Caddie Lee Westwooda? Helen Storey je jeho „soukromá zbraň“

15 Březen 2021

komentáře

0
 15 března, 2021
 0

Kdo je Caddie Lee Westwooda? Helen Storey je jeho „soukromá zbraň“

Na turnajích již od roku 2018 můžeme vidět po boku Angličana Lee Westwooda ženu,která mu nosí hole a je vidět, že s ním i hodně komunikuje během hry. Je to celkem ojedinělý jev, který jsme mohli vídat třeba u Nicka Falda, kterému nosila hole také žena, Fanny Sunesson.

Po tom co se Lee Westwood  rozvedl se svou ženou v roce 2015, pomalu začala epizoda s Helen Storey, která mu začala nosit hole a dokázala ho dostat do vítězné formy, která měla čtyři roky pauzu. Dokázal také být minulý rok druhý na European Tour’s DP World Tour Championship a na posledních dvou turnají PGA Tour vedl na Arnold Palmer Invitational a The Players po třech kolech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lee Westwood (@westwood_lee)

Dle slov Lee Westwooda není mnoho caddie, kteří by mu mohli něco říkat, ale Helen je skvělá a dokáže mě vždy dostat do skvělé nálady. Navíc dokáže říci v správnou chvíli tu správnou věc, kterou potřebuji slyšet. Také řekl, že mu pomáhá tak, že se to nedá vyčíslit.

K tomu se vyjádřil i Bryson Dechambeau, který hrál s Lee Westwoodem v posledním párování na posledních dvou turnajích. Bryson řekl: „Myslím si, že Helen je velká součást týmu a dokáže Lee Westowooda udržet v soustředěnosti na správné věci a vždy je k němu naprosto úžasná. Je to jeho tajná zbraň“

Lee Westowood se podle svých slov snaží soustředit jen na to, co může kontrolovat a snažit se být si jistý, že dělá maximum a hlavně,že má z golfu zábavu. Proto také již několik let pracuje s fitness trenérkou a hlavně psychologem, se kterým pracuje na své psychice při turnajích.

foto: pixabay.com

Napsat komentář