Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

7 Listopad 2023

komentáře

0
 7 listopadu, 2023
 0

 

Kdy s vámi nebude chtít golfový trenér hrát golf?

Golfový trenér je někdo, kdo by vás měl provázet vašim golfovým životem. Alespoň z určité části. Ale může se stát, že svému trenérovi neudělá takovou radost, jak byste předpokládali, když ho pozvete na hru. Proto se může stát, že i kdybyste svého trenéra pozvali na luxusní golfové hřiště, pohostili ho skvělým jídlem a dopřáli mu lahodné víno, tak vás odmítne.

Abyste nebyli zbytečně zklamaní i přesto, že máte pocit, že jste mu nabídli neodolatelnou nabídku, je třeba si uvědomit, že golfový trenér je na golfu hlavně v práci. Golfový profesionál se golfem především živí a je to jeho práce. Profesionál prodává stejně jako mnoho jiných podnikatelů své know how a informace, které mají svou hodnotu. Proto se nedivte, že s vámi pokaždé nemusí vyrazit na hřiště či golfový výlet i přesto, že se jedná o téměř neodolatelnou pozvánku.

Proto také chce profesionál za stráveny čas s vámi na hřišti kompenzaci. Nezlobte se tak na něj, když s vámi na vaše pozvání na golf nevyrazí. Není to z důvodu, že by s vámi nechtěl hrát, ale protože by ho to v případě, že by se nejednalo o hru s klientem, stálo příliš drahocenného času, který může věnovat své práci.

Určitě si každý trenér najde čas na to s vámi jít na hřiště a stráví s vámi hezký čas. Ale opravdu ho neodsuzujte za to, že vás někdy odmítne.

Napsat komentář