Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

12 Říjen 2020

komentáře

0
 12 října, 2020
 0

Lepší úder za 15 vteřin

 

Každý golfista by chtěl mít lepší údery během chvilky. Ale to bohužel asi nejde. Přesto vám představím tři triky, které vám pomohou dostat ze sebe to nejlepší, co dokážete.  Je třeba pouze věnovat 15 vteřin před každým úderem a budete hrát o něco lépe.

  1. Dokonalý cvičný švih. Tedy je třeba, abyste před každým úderem udělali dokonalý cvičný švih, který bude připomínat opravdovou ránu. Snažte se procítit každý pohyb a představte si jako byste trefovali opravdový míč. Díky tomu budete ten reálný míč hrát jako druhý úder. A to přece „umí napodruhé každý“
  2. Dokonalý relax pro mozek a tělo. Před úderem je třeba udělat relaxační cvičení pro mozek a tělo díky dýchání. Snažte se nadechovat nosem a nejdříve naplňte hrudní koš a následně pokračujte do břišní dutiny. Pak vydechněte pomalu ústy. Cvičení opakujte ještě jednou a tentokrát naopak do břicha a následně do hrudníku. Pak celý obsah opět vydechnete pomalu ústy.
  3. Zaměření se na cíl za místem, kam chcete zahrát. Tedy pokud chcete odpalem trefit střed ferveje, tak je třeba si vybrat např. strom (nebo jiný objekt), který je na středu hřiště a na pomyslné linii vašeho úderu a soustředit se v hlavě pouze na tento strom. A s představou tohoto stromu odehrát úder. Nepusťte tedy představu stromu z hlavy až do finiše.

Tyto tři kroky udělejte před každým úderem, což vám nezabere více jak 15 vteřin. Je třeba si to natrénovat, ale skvěle to funguje. Dokážete ze sebe dostat to nejlepší, co můžete předvést. Hodně štěstí s tímto cvičením přeje Anna Nicole, vaše golfová profesionálka.

golfové slevy

Napsat komentář