Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

6 Duben 2021

komentáře

0
 6 dubna, 2021
 0

Masters HULK a udivený Vijay Singh

 

Při loňském Masters turnaji plánoval Bryson Dechambeau porazit hřiště jako mytický Hulk. Nestalo se tak a nakonec se umístil na 34. místě. Ale jeho plány na poražení golfového hřiště Augusta National jsou zřejmě stále živé.

Bryson Dechambeau od loňského Masters prošel několika silovými tréninky, aby dokázal dostat míč do neuvěřitelných vzdáleností. Jeho rychlost míče na cvičné louce je přes 200 mil v hodině a jeho švihová rychlost dosahuje i přes 140 mil v hodině.  Stejně tak trénoval již v pondělí v Augustě a měl jednoho zajímavého diváka.

Když během asi 40 vteřin odehrál čtyři údery s maximálním úsilím, za jeho zády stál padesátiosmiletý Vijay Singh, který je šampiónem z roku 2000 a nestačil se divit, co vidí. Dechambeau doslova mlátil hlava nehlava do míče a snažil se dostat míč do co největší vzdálenosti. Singha to tak zaujalo, že přerušil svůj trénink před cvičným kolem a doslova zíral na to, co se děje vedle něj na cvičné louce. Navíc po jednom úderu Dechambeua se dokonce začal smát. Až takovou emotivní reakci bývalý šampion Masters předvedl.

Foto pixabay.com

Přečíst nyní  Ladies European Tour Qualifying School 2020, Česky neprošly

Napsat komentář