Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

5 Duben 2021

komentáře

0
 5 dubna, 2021
 0

Jaro je tu! Trénujte golf s profesionály

Jaro je tu a léto se nám přihlásí za chvilku. To je nejvyšší čas začít připravovat tělo na novou golfovou sezónu. Letošní zima byla všelijaká a někde se golf dal hrát i během ní. Ale v některých oblastech naší země to kvůli sněhu nebylo možné.

A tak je čas zamyslet se nad tím, co s novou sezónou, která už klepe na dveře. Pokud jste golfovým začátečníkem  nebo zatím o golfu přemýšlíte, je třeba začít jednat. Je ideální doba rozhodnout se a vrhnout se do tréninku, abyste již v létě měli tu nejlepší formu, či jste mohli usilovat o HCP, který vám umožní vstup na hřiště.

Ti, co již golf nějakou tu dobu hrají, by si měli stanovit nové cíle pro letošní sezónu a rozhodnout se kam se jejich golf bude ubírat. Každý se chce zlepšovat a golf vás nenechá jen tak zahálet. Protože se může stát, že váš kamarád či kolega bude hrát lépe. A tak pro vás máme připravené golfové kurzy, díky kterým se můžete na sezónu připravit, nebo začít trénovat pravidelně tak, abyste byli co nejlepší.

Začátečníkům doporučujeme začít co nejdříve. Každý den, kdy nehrajete golf, je na pozdějším začátku znát. Mnoho lidí odkládá golf až na pozdější věk. Ale to není dobré, protože nikdo z nás nemládne a tělo je třeba neustále trénovat. A tak je to i se švihem, který je natolik složitý, že je třeba  spolu s trenérem  golfu neustále na něm pracovat.

Dobrý golfový trenér vás dokáže připravit na váš golfový život, nebo dokáže zlepšit vaší hru o mnoho procent tak, abyste si golf užili a třeba se mohli účastnit  amatérských turnajů. Golf vás neustále nutí se zlepšovat a to je bez kvalitního vedení velice obtížné. Naštěstí máme již u nás skvělé trenéry a trenérky, které vás dokážou posunout kupředu ve vašem snažení.

Přečíst nyní  Více birdie vám k lepším výsledkům nepomůže!

Využijte tak toho nejlepšího ročního období k tomu, abyste se začali zlepšovat nebo se konečně do golfu pustili. Hodně zdaru vám přejeme ve vašem golfovém životě v roce 2021.

 

foto pixabay.com

golfové slevy

Napsat komentář

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.