Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

31 Prosinec 2021

komentáře

0
 31 prosince, 2021
 0

Na golf od roku 2022 už jen v silonkách a s rouškou

Golf je velice konzervativní sport a mnoho novinek se od něj neočekává. Ale představitelé R&A (Royal and Ancient) se rozhodli, že zatočí s chlupatými nohami mužů při hře. Golf je také hra estetiky a etikety a proto se ke konci roku sešli představitelé světového golfu, aby udělali přítrž nevhodnému oblečení.

U profesionálních golfistů je pravidlem, že nesmí na turnajích nosit bermudy či jinak krátké kalhoty. To u amatérských hráčů neplatí, a proto byl svolán summit, kde bylo toto téma probíráno. Výsledkem je, že golfisté budou moci nosit krátké bermudy, ale jen s podmínkou, že si pod ně vezmou silonky, které tak zakryjí nevzhledné ochlupení a případné jiné nedostatky.

„Je to pro blaho všech, kteří se nechtějí koukat na křivé ochlupené nohy starších mužů“ dodal k novému pravidlu šéf Peter Muller. Podle Mullera se tak muži na golfu budou muset přizpůsobit a vše tak bude genderově vyváženější. Navíc tím budeme podporovat ženské feministické hnutí, které tento krok navrhlo.

Proto všem golfistům doporučujeme, si s předstihem zakoupit dámské punčochy tělové barvy, aby následný nápor na tento produkt někoho nezaskočil. Pravidlo 21/1b bude platit od 1.2.2022.

Všem přejeme do nového roku hodně golfových i pracovních úspěchů. Dobré rodinné a přátelské vztahy. Do nového roku tak vstoupíme s novými nadějemi i my z týmu NicoleGolf

Vše nejlepší NicoleGolf.cz  –  Silvestrovská kachna

Přečíst nyní  Váňová se zlepšila na Magical Kenya Ladies Open, ale neprošla

Comments are closed.