Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

11 Únor 2021

komentáře

0
 11 února, 2021
 0

Nejlepší pencil bagy na golf

 

Jste golfista, který raději chodí po hřišti, než aby se vozil v golfovém autíčku. A navíc nechcete využívat golfové vozíky a obří golfové bagy? Tak tu pro vás mám malé nosící golfové bagy, které se dají využít i na cestování nebo jen odpolední devítku.

Výhody těchto malých bagů jsou v jejich malé váze a vejde se do nich celá sada golfových holí. Vybrala jsem pro vás ty nejlepší, které můžete na našem trhu sehnat.

Titleist premium carry golf bag

Vhodné pro náročné golfisty. Tento malý bag má miniaturní nožičky, které zaručí, že vaše hole zůstanou v suchu i přes ranní rosu, do které budete bag pokládat.

Titleist premium carry pencil golf bag

Stejně jako předchozí bag Titleist, je koncipován jako nejmenší bag do kterého se vejde celá sada.

Callaway pencil golf bag

Tento bag je od firmy Callaway a na rozdíl od bagů Titleist neobsahuje miniaturní nožičky, které by zabránili mokré trávě.

Masters stand golf bag

Tento bag od předešlích disponuje nožičkami, které zaručí pohodlné vyndávání holí z bagu. Navíc má tři kapsy. Jednu velkou a dvě menší, třeba na rukavici a golfové míčky.

Callaway hiper light zero golf bag

Tento super lehký golfový bag, je vhodný pro ty co hledají uvolnění pro jejich záda. Skvěle se nosí a vejde se do bagu celá sada holí. Bohužel tento bag i jako ostatní není nepromokavý.

Napsat komentář