Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Sklenka vína vám pomůže s lepší hrou z bunkeru

27 Říjen 2020

komentáře

0
 27 října, 2020
 0

Sklenka vína vám pomůže s lepší hrou z bunkeru

 

Možná to zní jako rada pro alkoholiky, ale opak je pravdou. Rozhodně není špatná představa, dát si sklenku vína a představit si lepší výsledky na golfu. A představte si, je to možné! Právě sklenka s vínem nám může pomoci s lepším úderem z bunkeru.

Tedy jak to funguje?

Máte-li problém s hraním úderů z bunkeru, tak právě sklenka vína vám může pomoci. Vstupte do bunkeru a začněte s uchycením hole. Nejdříve si nastavte hůl tak, jakoby jste položili na úderovou plochu právě sklenku vína. Tedy úderová plocha musí mířit směrem k obloze, aby se tam sklenka udržela.

Následně chytněte hůl. Provádějte tento postup tak, že nejdříve nastavíte patku hole a následně ji chytíte. Bohužel mnoho lidí nejdříve uchopí hůl a pak se snaží nastavit patku hole. Ale to bohužel způsobuje špatné údery, díky špatně nastavenému zápěstí.

Následně se snažte udělat pár pohybů do nápřahu a do prošvihu tak, aby se vám pomyslná sklenka vína nevylila. Je třeba přitom správně pohybovat tělem směrem doprava a doleva. Jinak se vám sklenka ihned vylije. Pokud však budete správně pohybovat tělem a následovat hůl tak zůstane patka hole ve stále stejné pozici, což je zásadní pro lepší hru z bunkeru.

Pak můžete zkusit opravdový úder přesně v tomto stylu. Uvidíte, že budete hrát údery z bunkeru daleko lépe než doteď. A po hře si tu sklenku vína i vypít.

Přeji vám hodně štěstí a úspěchu s hrou z bunkeru. Anna Nicole, vaše golfová trenérka

Image by Maria das Dores from Pixabay

Napsat komentář