Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

14 Září 2021

komentáře

0
 14 září, 2021
 0

 

Možná jste již byli někdy na měření švihu či na fittingu, kde jste se snažili vybrat s odborníkem ty nejlepší golfové hole pro vás. Jako zkušená golfová profesionálka vím, že je zde jedna z klasických otázek na kterou většina golfistů neumí odpovědět!

 

“jaké jsou vaše typické údery” v angličtině to je  ‘What’s your shot shape?’

 

To se vás nejspíš zeptá kdokoliv, ke komu přijdete a budete se snažit vybrat nejlepší hole pro svou hru. Nebo se to také může stát při návštěvě golfového trenéra. A vy jako golfista nevíte co vlastně máte odpovědět. Jelikož vaše údery létají všemy směry a zatím jste nepracovali na tom, abyste zjistitli, který úder je pro vás ten nejlepší.

Tedy je jedno jestli je to míč letící z prava doleva (hook) nebo z leva doprava (slice), ale je dobré vědět, jaký je váš klasický úder. Když to budete vědět a naučíte se hrát konzistentní údery, tak si ušetříte i 10 úderů na jedno kolo.

Pokud jste hráč, který hraje kolem 100 úderů, tak dokážete zahrát bez větších problémů 90 v případě, že se naučíte, který je váš přirozený a nejčastější úder.

Proto trénujte na cvičné louce konzistenci úderů. Nezáleží na tom jak daleko údery hrajete, ale jestli létají stále stejně.

Při hledání vašeho ideálního úderu vám přeji hodně štěstí. Anna Nicole Golf Academy Praha

golfové slevy

Comments are closed.