Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

18 Září 2019

komentáře

0
 18 září, 2019
 0

Zámecký golf v Schloss Ebreichsdorf golf club Rakousko

Pokud jste zrovna ve Vídni nebo se tam chystáte, tak rozhodně stojí  zato udělat si malou zajížďku zhruba 20 km na jih od velkoměsta a navštívit zámecké golfové hřiště Schloss Ebreichsdorf golf club.

Nadšení budou milovníci zámeckých parků, kde se golfové hřiště nachází. Golfové hřiště bylo vybudováno v roce 1988 pod taktovkou architekta Keitha Prestona, který postavil středně obtížné hřiště s parem 72 a délkou 6195 metrů z mistrovských odpališť.

Hřiště je velice citlivě zasazeno do bývalého zámeckého parku plného krásných starých vzrostlých stromů a okrasných rybníčků. Hřiště protínají dlouhé rovné cesty, po kterých občas jezdí koně z nedalekého jezdeckého klubu Magna Racino.  To celkově dodává hřišti historický nádech zámeckého parku.

Než vyrazíte na hřiště je pro vás připravena travnatá cvičná louka. V dnešní době je v podstatě zázrak najít hřiště, kde se odpaluje z trávy a na tomto hřišti dobře vědí, jak důležité je trénovat z trávy a to nejen proto, že se na zdejším hřišti hraje první kvalifikační škola na EuropeanTour „1th. Stage European Tour Qualification school

I tato skutečnost může naznačovat, že na vás bude čekat perfektně připravené hřiště s rychlými greeny a dokonalé ferveje.

První devítka se vám bude zdát obtížnější než ta druhá. Hlavně díky druhé jamce, která vás vyděsí hned po odehrání celkem jednoduché první startovací jamky. Druhá jamka není dlouhá, ale vyžaduje naprosto přesný odpal, který doporučuji nehrát driverem. Při ráně na green budete muset překonat první velký rybník, který obklopuje green, jež se svažuje právě do tohoto rybníku a  navíc není příliš velký.

Na první devítce oceníte dva pary pět, které se dají nazvat jako skórující jamky a vy si tak můžete spravit chuť z druhé jamky. Devátá jamka končí u klubovny celkem širokým kratším parem čtyři.

Přečíst nyní  Travel: Pravec Golf Club v Bulharsku

Druhá devítka vás potěší menší obtížností  než byla první devítka. Opět na ní najdete dva příjemné pětipary a minimálně tři čtyřpary, na kterých můžete zabodovat. Jedinou nepříjemností mohou být chytře umístěné greeny u rybníčků na jamkách 14 a 15. Ale při dobré taktice se jim lehce vyhnete.

Po dohrání hřiště vás čeká velice příjemná restaurace s velkou letní terasou s výhledem na první a poslední jamku. Sledovat také můžete hráče, kteří trénují na cvičné louce. Kuchyně je zde rakouská s tradičními pokrmy.

A pokud se vám při hře podařilo ztratit více míčků, tak při odchodu z restaurace na vás čeká skvěle vybavený golfový obchod, nabízející nejnovější golfové hole, ale také upomínkové předměty s logem klubu.

Schloss Ebreichsdorf vám mohu doporučit pro krásné klidné prostředí, kvalitní hřiště a rozumnou cenu green fee.

Napsat komentář