Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

23 Únor 2022

komentáře

0
 23 února, 2022
 0

Jeden fígl na delší a přesnější údery

 

Asi každý golfista by ocenil delší a přesnější údery. Proto pro vás mám jeden drill, díky kterému můžete své údery prodloužit a začít je hrát konzistentněji. Dnes budeme řešit nápřah a pozici rukou v nápřahu.

Mnoho golfistů ztrácí přesnost i vzdálenost právě díky špatnému nápřahu. Až už je váš nápřah jakýkoli, tak ho můžete jednoduše napravit jedním drilem. Jak vidíte na obrázku, je dobré k tomu využít dlaň pravé ruky. Dejte si do pravé dlaně zápěstí levé ruky a udělejte nápřah, jak vidíte na obrázku. Snažte se tlačit pravou ruku od sebe a co nejvíce vzhůru, jak vidíte na obrázku vpravo. Pokud váš nápřah bude vypadat spíše jako na obrázku vlevo, tak je nutno drill opakovat, dokud se nedostanete do ideální pozice.

Díky této pozici budete mít mnohem větší obvodovou rychlost hole při švihu. Hůl se vám bude pohybovat daleko lépe do míče a trefení míče bude přesnější. Ruce budou mít možnost samostatně z nápřahu padat a až potom se začnou točit ramena. Proto je potřeba, abyste dostali ruce do dostatečné vzdálenosti od těla a vzhůru, jako na obrázku vpravo.

Díky tomuto tréninku budou vaše údery delší a přesnější, bez nutnosti zrychlování švihu. Pokud si nevíte rady, tak vám ráda poradím na jedné z mých golfových lekcí v Praze či Liberci

Přečíst nyní  Jeden trik pro lepší golfové výsledky

Napsat komentář