Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

13 Červen 2021

komentáře

0
 13 června, 2021
 0

Titleist TSi driver opravdu funguje.

 

Téměř každý rok se setkáváme s reklamou na nové golfové hole a slyšíme ,jak jsou skvělé a mnohem lepší než ty loňské. Stejně tak tomu je u driverů, které jsou v nabídce téměř každé značky. Do boje s novými technologiemi se pustily firmy jako Titleist, Callaway či Taylor Made, které patří k absolutní špičce.

Tak jsem vyrazila do fitinkového centra zjistit, jestli reklama na Titleist TSi má pravdu nebo ne. S trochou skepse jsem vstoupila na odpaliště a vyzkoušela několik driverů. A nakonec přišlo na již zmiňovaný Titleist TSi 2.  Moje standardní švihová rychlost je kolem 105 mil v hodině a rychlost míče kolem 160 mil v hodině. S těmito hodnotami jsem normálně schopná s mým starým driverem 915 D3 zahrát dopadem zhruba 240 metrů. A tak jsem byla napnutá, jak to bude lítat s novým Titleistem TSi. Byla jsem celkem překvapená. Rychlost švihu se zvýšila zhruba o 5 mil v hodině a stejně tak jsem dosáhla přes 165 mil v hodině na rychlosti míče. Tento driver mi přidal zhruba 15-20 metrů kam míček doletěl.

Mohu tedy potvrdit, že nová technologie, kterou firma Titleist  konzultovala s NASA opravdu funguje. Letošní modely udělaly pokrok, který je znát i na středně výkonných hráčích. Dá se tak říci, že tento driver vám opravdu pomůže prodloužit odpaly a relativně zpřesnit. Samozřejmě to neznamená, že budete hrát hned jako Tiger Woods, ale přesto tento driver vřele doporučuji.

Celá recenze driveru TSi2 a TSi3 : recenzi jsem psala již před nějakou dobou, tak si jí neváhejte přečíst.

foto pixabay.com

Napsat komentář